AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA ZA 3 DNI

Ak potrebujete zredukovať svoje brucho v krátkom čase a nemôžete premýšľať o tom, ako postupovať, odporúčame vám nasledovať nasledujúcu diétu podľa listu. Hovorí sa, že neexistujú žiadne úžasné diéty, ale v krátkom čase vám môžete pomôcť čo najviac zredukovať brucho. Je to všetko záležitosť obetavosti a bude trvať iba tri dni! Ako schudnut z brucha za 3 dni

PRAVIDELNE PODÁVAJTE JEDLO

Na chudnutie nie je potrebné dodržiavať diétu, ale určite je dôležité robiť inteligentné rozhodnutia. Vyvarujte sa spracovaných potravín a vyberte tie, ktoré poskytujú najviac výživných látok a vitamínov. Môžete sa tiež rozhodnúť pre prírodné a zdravé potraviny, ktoré majú vysokú úroveň sýtosti.

Podobne vám odporúčame zvýšiť príjem bielkovín, pretože okrem satiacie (zabraňuje vám konzumovať jedlo medzi jedlami) pomáha budovať a opravovať svaly.

JEDZTE VLÁKNINU

Ak chcete konzumovať vlákninu, nemusíte sa potrestať zeleninou, ktorá sa vám nepáči, v skutočnosti ju nájdete v širokej škále potravín, ako sú: špenát, huby, špargľa, brokolica, tekvica, mandarínky, slivky, jablká, popcorn a ovos, len pre spomenúť niektoré.

Okrem toho je vynikajúce schudnutie, zvýšenie sýtosti a regulácia črevného prechodu (zabudnite na zápchu). Ako keby to nestačilo, je to dokonalý spojenec na zníženie tuku v bruchu (zníženie brucha).

VODA JE ZÁKLADOM VŠETKÉHO.

Vyzerá to logicky, ale okrem toho, že je nevyhnutné pre správne fungovanie celého nášho tela, bolo dokázané, že pitie pol litra vody pred jedlom (30 minút) pomáha znižovať úzkosť v súvislosti s jedlom a chudnutím.

ZBOHOM CUKRU

Pravdepodobne 90% potravín, ktoré jete, obsahuje cukor alebo nejaké umelé sladidlo, ktoré vám určite zabraňuje schudnúť. Ak chcete bez námahy stratiť pár kilogramov, mali by ste iba znížiť, alebo pokiaľ možno eliminovať svoju spotrebu cukru a zvoliť si prírodné potraviny a nápoje.

CHÔDZA

Nemožné cvičenie v telocvični nie je potrebné na chudnutie brucha a schudnutie. Pri každodennej fyzickej aktivite bude stačiť: zaparkovať, ísť hore a dolu po schodoch, popoludňajšiu prechádzku alebo tancovať; Niektorí vedci dokonca odporúčajú kráčať 15 až 30 minút po každom jedle, aby pomohli tráveniu, spálili viac kalórií a znížili hladinu cukru.

AKÉ CVIČENIA SÚ PRE BRUCHO NAJLEPŠIE?

Žehličky: Je to veľmi zaujímavé cvičenie, pretože sa vyhýba namáhaniu chrbta zákrutami a rotáciami, ktoré zahŕňajú iné brušné svaly. Okrem toho je to jedno z cvičení s viacerými úpravami v závislosti od fyzickej úrovne a cieľa, ktorý máte. Môžu byť statické, jednoduchšie alebo dynamické, v ktorých je práca komplikovanejšia a vyžaduje viac úsilia.

Press pallof: Toto cvičenie odporúčané Díezom Gimenom vyžaduje kladku v telocvični alebo aspoň gumičku, aby ste ju mohli robiť kdekoľvek, kde trénujete.

Má niekoľko variantov, ale štandardný pohyb zahŕňa stiahnutie brucha s telom v profile na kladku / gumu a natiahnutie ramien z hrudníka a udržanie polohy, kým sa ramená nevrátia späť.

Posaďte sa: Je to jedna z najčastejšie používaných brušných prác, najmä v rutinách HIIT, pretože ide o klasický príspevok vo vysoko intenzívnych obvodoch. Spočíva v zdvíhaní celej hornej časti tela v bloku bez použitia podpier.

Abdominálne koleso: Je veľmi zaujímavé mastrovanie pracovať na bruchu bez napínania chrbta, pretože je to otázka zdvíhania a napínania pomocou pohybu malého kolesa, ktoré je držané rukami, uchopenia pomocou podpier, ktoré má na oboch stranách. 

Zamiešajte banku: Pravdepodobne najmenej známa z piatich. Ide o to, aby ste sa umiestnili na doske na pilatesovej loptičke, stiahli si brucho a podporili prsty na nohách. Z tejto východiskovej polohy je pohyb veľmi jednoduchý: otočte lakte, ako keby ste traseli obrovským hrncom, odtiaľ názov